Pranešimas apie atsakomybės ribojimą

  • Turinyje yra nuorodų į trečiųjų asmenų (išorinių šaltinių) tinklapius, kurių Kosmetologė.LT nekontroliuoja ir už kuriuos Kosmetologė.LT neprisiima atsakomybės.
  • Tinklalapis Kosmetologė.LT yra priemonė, kurią naudoja tretieji asmenys savo interesams. Naudodamiesi tinklalapiu Kosmetologė.LT Jūs pripažįstate, kad Kosmetologė.LT yra priemonė, naudojama trečiųjų asmenų. Taip pat pripažįstate ir sutinkate, kad priemonės Kosmetologė.LT kūrėjui negali būti reiškiamos pretenzijos dėl trečiųjų asmenų veiklos ir naudojimosi priemone.
  • Tinkalapis Kosmetologė.LT neprisiima jokios atsakomybės už šiame tinklapyje Kosmetologė.LT dalyvių pateiktą informaciją.
  • Tinklapyje Kosmetologė.LT pateiktas turinys nebūtinai yra išsamus, visapusiškas, tikslus ir atnaujintas.
  • Mes rūpinamės, kad tinklalapio Kosmetologė.LT dalyviai pateiktų tikslų ir atnaujintą turinį. Jei pastebėjote turinio netikslumus, maloniai prašome mums apie tai pranešti. Pranešus apie netikslumus, pasistengsime, kad netikslumai daugiau nebetrikdytų Jūsų ir kitų tinklalapio lankytojų.
  • Jūs suprantate ir sutinkate, kad lankydamiesi tinklapyje Kosmetologė.LT ar naudodamiesi Kosmetologė.LT tinklapyje pateikta informacija, bet kokius veiksmus atliekate išimtinai savo nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai ar kitiems Jūsų interesams, jei tokia žala atsirastų. Taip pat prisiimate visas išlaidas, jei tokių patirsite, dėl lankymosi tinklalapyje Kosmetologė.LT.