Pranešimas apie atsakomybės ribojimą

  • Turinyje yra nuorodų į trečiųjų asmenų (išorinių šaltinių) tinklapius, kurių Kosmetologe.LT nekontroliuoja ir už kuriuos Kosmetologe.LT neprisiima atsakomybės.
  • Tinklalapis Kosmetologe.LT yra priemonė, kurią naudoja tretieji asmenys savo interesams. Naudodamiesi tinklalapiu Kosmetologe.LT Jūs pripažįstate, kad Kosmetologe.LT yra priemonė, naudojama trečiųjų asmenų. Taip pat pripažįstate ir sutinkate, kad priemonės Kosmetologe.LT kūrėjui negali būti reiškiamos pretenzijos dėl trečiųjų asmenų veiklos ir naudojimosi priemone.
  • Tinkalapis Kosmetologe.LT neprisiima jokios atsakomybės už šiame tinklapyje Kosmetologe.LT dalyvių pateiktą informaciją.
  • Tinklapyje Kosmetologe.LT pateiktas turinys nebūtinai yra išsamus, visapusiškas, tikslus ir atnaujintas.
  • Mes rūpinamės, kad tinklalapio Kosmetologe.LT dalyviai pateiktų tikslų ir atnaujintą turinį. Jei pastebėjote turinio netikslumus, maloniai prašome mums apie tai pranešti. Pranešus apie netikslumus, pasistengsime, kad netikslumai daugiau nebetrikdytų Jūsų ir kitų tinklalapio lankytojų.
  • Jūs suprantate ir sutinkate, kad lankydamiesi tinklapyje Kosmetologe.LT ar naudodamiesi Kosmetologe.LT tinklapyje pateikta informacija, bet kokius veiksmus atliekate išimtinai savo nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai ar kitiems Jūsų interesams, jei tokia žala atsirastų. Taip pat prisiimate visas išlaidas, jei tokių patirsite, dėl lankymosi tinklalapyje Kosmetologe.LT.